ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o.

NOWOŚĆ! Ławka Solarna

NOWOŚĆ! Ławka Solarna

Nowoczesne elementy małej architektury w przestrzeni publicznej, jak i na obszarze firmowym, są coraz popularniejszym rozwiązaniem, które użytkownicy bardzo doceniają. W ofercie naszej firmy od niedawna dostępne są inteligentne ławki solarne, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz niepowtarzalną stylistykę. To konstrukcje, które umożliwiają przyjemne spędzanie wolnego czasu na wolnym powietrzu, a jednocześnie pozwalają na np. podłączenie telefonu do ładowania czy laptopa do gniazdka 12 V, a nawet na ładowanie innych lekkich urządzeń – np. hulajnóg elektrycznych.

Stylowe, praktyczne i przyjazne środowisku ławki na miarę XXI w.

Miejski mebel tego typu wyposażony jest w wysokiej skuteczności panele solarne, które dostarczają energię do gniazd USB oraz standardowych 12 V. Prąd wytworzony przez technologię OZE kumulowany jest w wysokowydajnych, żelowych akumulatorach głębokiego rozładowania. Inteligentna ławka solarna sprawdza się zarówno za dnia, jak i po zmroku – ta konstrukcja wyposażona jest w czujnik ruchu/zmierzchu, który steruje oświetleniem. Warto też wspomnieć o tym, że w tym elemencie małej architektury zastosowano ekologiczne oświetlenie LED, które zapewnia optymalną jasność w wybranej barwie.

Nasze inteligentne ławki solarne na życzenie mogą być dodatkowo wyposażone routery Wi-Fi, przez co będą stanowić doskonałe miejsce do odpoczynku, jak i do pracy na wolnym powietrzu.

Szerokie możliwości dostosowania pod względem wizualnym

U nas masz możliwość zamówienia takiego mebla, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania – również pod względem estetycznym. Produkujemy inteligentne ławki, których stelaż wykonany jest ze stali malowanej proszkowo, zabezpieczonej przed korodowaniem. Daszek jest stalowy, a blat i siedziska zrobiono z naturalnego drewna, które dodatkowo uatrakcyjnia wygląd całej konstrukcji.

Mebel może zostać ozdobiony wypalonym logotypem, hasłem lub innym, dowolnym projektem dostarczonym przez klienta. To sprawia, że inteligentne siedzisko solarne może stanowić nie tylko atrakcyjny element małej architektury, ale też sposób na promocję miasta bądź firmy w przestrzeni publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontakt z Działem Handlowym: Suwałki, ul. Majerskiego 8

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn