ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o.

Bramy przemysłowe i automatyka

AUTOMATYKA I SZLABANY

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem zapewniającym komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierując jej działaniem.

Napędy do wszelkiego rodzaju bram eliminują konieczność wysiadania z samochodu celem otworzenia lub zamknięcia bramy. Takie rozwiązanie znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo napęd do bramy przesuwnej uniemożliwia wejście na posesję niepożądanym osobom. To rozwiązanie idealne również dla miejsc, z których korzysta wielu kierowców i gdzie pożądane jest sprawne i bezpieczne otwieranie wjazdu.

Nowoczesne szlabany elektromechaniczne idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych. Mają solidną, stalową konstrukcję, która jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym także silny wiatr. Nie wymagają specjalnych i kosztownych czynności konserwujących.

BRAMY GARAŻOWE

Oferujemy Państwu najlepsze, sprawdzone rozwiązania bram garażowych renomowanych producentów, zabezpieczone antykorozyjnie co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Mogą Państwo wybrać z szerokiej gamy kolorów bram garażowych, opcje dodatkowe, takie jak drzwi przejściowe, przeszklenia, rodzaje prowadzeń pozwolą dopasować każdą bramę do Państwa potrzeb.

Oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis bram garażowych różnych typów:

Uzupełnieniem każdej bramy garażowej jest automatyka, która zapewnia komfort i wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo dzięki możliwości sterowania bramą z każdego miejsca na świecie np. za pomocą smartfonu.

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe to produkty dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw z wielu branż. Solidne konstrukcje uzupełnione o bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania sprawdzą się w halach, magazynach, biurowcach, zakładach produkcyjnych i obiektach, gdzie sprawna komunikacja jest podstawą rynkowego sukcesu.

Profesjonalizm, termoizolacja, bezpieczeństwo i estetyka oraz niezawodność działania. Dzięki szerokiej ofercie bram przemysłowych i automatyki dopasujemy je do specyficznych potrzeb Państwa biznesu.:

Z nami dobierzesz kompletny zestaw rozwiązań. Najwyższa jakość materiałów, sprawdzone technologie gwarantują, że oferowane przez nas bramy przemysłowe będą niezawodnym elementem Twojego przedsiębiorstwa.