Kontakt

Informacje kontaktowe
ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o.
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383
Numery rachunków bankowych

PLN

ING Bank Śląski S.A.O. w Lublinie

EUR

ING Bank Śląski

Formularz kontaktowy

Zarząd firmy
Emilia Dojnikowska-Michalska edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Kontrola jakości
Robert Buczyński Pełnomocnik ds. jakości i ZKP rbuczynski@zwmdojnikowscy.pl
Dział handlowy

Pomosty pływające, bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka

Andrzej Makarewicz Dyrektor Działu Handlowego amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl

Bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka

Marek Aneszko Specjalista ds. sprzedaży maneszko@zwmdojnikowscy.pl

Bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka

Grzegorz Podziewski Specjalista ds. sprzedaży gpodziewski@zwmdojnikowscy.pl

Bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka

Paweł Wiszniewski Specjalista ds. sprzedaży pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
Dział produkcji i technologii

Konstrukcje stalowe hal, konstrukcje reklamowe, wiaty śmietnikowe, zadaszenia, rusztowania fasadowe, zbrojenia budowlane, schody, podjazdy

Piotr Stabiński Szef produkcji pstabinski@zwmdojnikowscy.pl
Mariusz Czygier Kierownik działu technicznego mczygier@zwmdojnikowscy.pl
Jacek Zelek Technolog jzelek@zwmdojnikowscy.pl
Wojciech Żyniewicz Technolog wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl
Paweł Wardzyński Technolog pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
Krzysztof Matusiewicz Technolog kmatusiewicz@zwmdojnikowscy.pl
Patrycja Taraszewicz Technolog ptaraszewicz@zwmdojnikowscy.pl
Daniel Wilczewski Technolog dwilczewski@zwmdojnikowscy.pl
Michał Kłoczko Technolog mkloczko@zwmdojnikowscy.pl
Emil Milewski Technolog emilewski@zwmdojnikowscy.pl
Dział kadr i księgowości
Edyta Karłowicz Kierownik ds. finansowo-kadrowych ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl
Justyna Dojnikowska Specjalista ds. kadr jdojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Sylwia Szydłowska Koordynator ds. systemów ERP sszydlowska@zwmdojnikowscy.pl
Pozostałe działy
Małgorzata Jasielon Kierownik ds. zaopatrzenia mjasielon@zwmdojnikowscy.pl
Grzegorz Łęszczak Kierownik ds. logistyki gleszczak@zwmdojnikowscy.pl
Karol Kardel Kierownik lakierni proszkowej kkardel@zwmdojnikowscy.pl
Szymon Andrzejewski Brygadzista lakierni sandrzejewski@zwmdojnikowscy.pl
Albert Jarocki Kierownik ds. montażu ajarocki@zwmdojnikowscy.pl
Patryk Samotik Zastępca Kierownika ds. montażu psamotik@zwmdojnikowscy.pl
Bogusław Wiszniewski Kierownik ds. utrzymania ruchu bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
Agnieszka Górna-Bączyk Specjalista ds. marketingu i promocji abaczyk@zwmdojnikowscy.pl