ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o.

Konstrukcje reklamowe

KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Oferujemy Państwu szeroki wybór konstrukcji reklamowych wg naszego projektu. Nasze produkty posiadają niezbędne obliczenia wytrzymałościowe oraz są zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe. Montaż na prefabrykowanych stopach betonowych nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę i znacznie upraszcza procedurę montażu. Dodatkowo w razie konieczności taką konstrukcję można przestawić w zupełnie nowe miejsce. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne modele nośników reklamowych:

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Billboard „V” - wersja I

Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, trzy tablice o wymiarach 3x6m umocowane w kształcie trójkąta równobocznego. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7m. Rysunek obrazuje przykład fundamentu stałego.

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Billboard „V” - wersja II

Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, dwie tablice o wymiarach 3x6m umocowane w kształcie litery V. Wysokość podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7m.

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Billboard ekranowy - wersja I

Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, dwie tablice o wymiarach 3x6m umocowane równolegle do siebie. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7m.

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Billboard ekranowy - wersja II

Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, jedna tablica o wymiarach 3x6m. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7m.

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Konstrukcja rusztowaniowa 6,0x4,0m – wersja I

Konstrukcja składana z pojedynczych elementów, z możliwością rozbudowy na długość. Ustawiana na płytach drogowych (balastach).

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Konstrukcja rusztowaniowa 12,0x8,0m – wersja II

Konstrukcja składana z pojedynczych elementów, z możliwością rozbudowy na długość. Ustawiana na płytach drogowych.

Firma ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.

Kostka reklamowa

Kostki reklamowe to bardzo wszechstronne nośniki reklamowe. Mogą być wykorzystywane tak w środku jak i na zewnątrz. Ich budowa pozwala na szybki montaż oraz demontaż, a cynkowanie ogniowe zapewnia długą żywotność i estetykę elementów.

Kostki występują w 3 wymiarach:

Tworzymy również konstrukcje pod indywidualne, niestandardowe zamówienia. Oferujemy doświadczenie oraz wiedzę z zakresu konstrukcji reklamowych. Nasze biuro może opracować projekt konstrukcyjny wg potrzeb Klienta lub możemy pracować na dostarczonej dokumentacji.

Galeria

Przykładowe realizacje