Ogrodzenia

Ogrodzenia

Kiedy decydujesz się na posesję, która ma pełnić funkcję domu bądź siedziby firmy, powinieneś zadbać o jej wiele elementów. Jednym z nich bez wątpienia jest ogrodzenie. Z jednej strony chroni przed wizytą nieproszonych gości czy kradzieżą, z drugiej natomiast (zależnie od wybranego typu) zapewnia prywatność podczas przebywania przed budynkiem czy na tarasie. Często konstrukcje te stanowią także ciekawą dekorację. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, aby wybrać taką instalację, która najlepiej będzie odpowiadać na Twoje oczekiwania i upodobania. Nasza firma, jako producent ogrodzeń stalowych na wymiar, proponuje cały szereg wariantów, które dostosowujemy do preferencji klientów. Mamy świadomość, że oprócz samej estetyki, niezwykle ważne jest także sam sposób wykonania. Dlatego też nasze ogrodzenia metalowe produkujemy z solidnej stali, poddanej dodatkowo procesowi cynkowania ogniowego. W zależności od potrzeb klienta, możemy pokryć je także lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL.

Jesteśmy producentem systemów ogrodzeń posesyjnych oraz przemysłowych.

W ramach poszczególnych systemów wykonujemy:

  • bramy 1- i 2- skrzydłowe,
  • bramy przesuwane samonośne (nawet do 9m),
  • przęsła,
  • furtki,
  • słupy.

Wszystkie elementy dopasowane pod wymiar.

Nasze wyroby zabezpieczamy przez proces ocynkowania ogniowego i lakierowania proszkowego w pełnej palecie RAL (210 kolorów) oraz w kolorach antycznych.

Posiadamy różne systemy mocowań zawiasów, dzięki czemu można dobrać najwygodniejszy i najwłaściwszy sposób montażu. Nasze elementy ruchome współpracują z wiodącymi producentami automatyki.

W ofercie posiadamy wiele interesujących i bogatych wizualnie wzorów. Możliwe są wariacje przedstawionych wzorów oraz wykonanie kompleksowych realizacji według wzorów klienta. Na życzenie przedstawiamy wizualizacje gotowych projektów w technologii 2D i 3D.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu otrzymania pełnej oferty dotyczącej typów i wzorów ogrodzeń.