Ogrodzenia

Ogrodzenia

Kiedy decydujecie się Państwo na posesję, która ma pełnić funkcję domu bądź siedziby firmy, powinniście zadbać o wiele jej elementów. Jednym z nich bez wątpienia jest ogrodzenie. Z jednej strony chroni ono przed wizytą nieproszonych gości i kradzieżą, z drugiej natomiast (zależnie od wybranego typu) zapewnia prywatność podczas przebywania przed budynkiem czy na tarasie. Często konstrukcje te stanowią także ciekawą dekorację. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, aby wybrać taką instalację, która najlepiej będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom i upodobaniom.

ZWM Dojnikowscy

Nasza firma, jako producent ogrodzeń stalowych na wymiar z ponad 30-letnim doświadczeniem, proponuje cały szereg wariantów, które dostosowujemy do preferencji klientów. Mamy świadomość, że oprócz samej estetyki niezwykle ważny jest także sam sposób wykonania. Dlatego też nasze ogrodzenia metalowe produkujemy z solidnej stali, poddanej dodatkowo procesowi cynkowania ogniowego. W zależności od potrzeb klienta możemy pokryć je także lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL.

Co oferujemy?

Jesteśmy producentem systemów ogrodzeń posesyjnych oraz przemysłowych. W ramach poszczególnych systemów wykonujemy:

  • bramy 1- i 2- skrzydłowe,
  • bramy przesuwane samonośne (nawet do 9m),
  • przęsła,
  • furtki,
  • słupy.

Wszystkie elementy dopasowujemy pod konkretny wymiar.

Nasze wyroby zabezpieczamy przez proces ocynkowania ogniowego i lakierowania proszkowego w pełnej palecie RAL (210 kolorów) oraz w kolorach antycznych.

Posiadamy różne systemy mocowań zawiasów, dzięki czemu można dobrać najwygodniejszy i najwłaściwszy sposób montażu. Nasze elementy ruchome współpracują z wiodącymi producentami automatyki.

W ofercie posiadamy wiele interesujących i bogatych wizualnie wzorów. Możliwe są wariacje przedstawionych wzorów oraz wykonanie kompleksowych realizacji według wzorów klienta. Na życzenie przedstawiamy wizualizacje gotowych projektów w technologii 2D i 3D.

Ogrodzenia przemysłowe

Zabezpieczenie budynków firmy czy zakładu pracy przed dostępem osób trzecich to podstawa. Pierwszą linię ochronną w obiektach przemysłowych stanowią właśnie płoty, bramy i furtki. Aby jednak spełniały one swoje zadanie, muszą być naprawdę solidne i dopasowane ściśle do ukształtowania terenu. Tworzone przez nas konstrukcje spełniają te wymagania.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie ogrodzeń przemysłowych. W naszych halach produkcyjnych wykonamy dla Państwa przęsła, słupki, bramę przesuwną oraz furtkę pod konkretny wymiar. Dzięki poddaniu stali procesom ocynkowania i lakierowania proszkowego elementy płotu nie zniszczą się pod wpływem działania zmiennych warunków atmosferycznych i posłużą przez wiele lat. Niewątpliwą zaletą jest również ich estetyczny wygląd – w asortymencie posiadamy naprawdę szeroki wybór wzorów, więc każdy Klient bez problemu znajdzie taki model profili, który mu odpowiada. Nasze wyroby mogą być dodatkowo wyposażone w ułatwiającą zdalne otwieranie i zamykanie bramy automatykę.

Ogrodzenia posesyjne

Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie budowy płotów dla klientów indywidualnych. Zrealizowaliśmy już niejedno zlecenie na terenie Suwałk i okolicznych miast dla osób prywatnych. Cieszymy się dużą popularnością ze względu na fachowość świadczonych usług, profesjonalne doradztwo oraz umiejętność wykonania takich konstrukcji, które doskonale wkomponowują się w architekturę krajobrazu. Nasze stalowe ogrodzenia posesyjne są nie tylko solidne, ale również przyjemne dla oka. Stawiamy na nowoczesne wzornictwo, lecz nie brak u nas również produktów podkreślających design domu urządzonego w tradycyjnym stylu. Dzięki takiemu podejściu trafiamy w gusta klientów o zróżnicowanych wymaganiach.

Projekty płotów wykonujemy na wymiar według wskazówek otrzymanych od Państwa w czasie rozmowy. Tworzymy ogrodzenia z profilami ułożonymi poziomo lub pionowo. W celu lepszego dopasowania do charakteru posesji polecamy pokryć konstrukcję lakierem proszkowym w jednym z kolorów dostępnych w palecie RAL. Przed rozpoczęciem prac produkcyjnych możemy przygotować wizualizacje w technologii 2D i 3D, które w najdrobniejszych detalach pokażą naszą koncepcję.

Ogrodzenia panelowe

Jeśli zależy Państwu na jak najszybszym montażu płotu lub też nie chcecie, by zbudowana konstrukcja ograniczała widoczność posesji, to najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rozwiązań systemowych. Ogrodzenia panelowe składają się z gotowych elementów, a zatem czas realizacji zlecenia znacznie się skraca. Choć ich ażurowa konstrukcja jest prosta i nie przesłania widoczności, to jednak skutecznie chroni przed wtargnięciem niepowołanych osób. Systemy tego typu można zatem śmiało montować zarówno na prywatnych posesjach, ale również na terenie obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, takich jak magazyny, supermarkety, place zabaw czy parkingi.

Nowoczesna automatyka

W ZWM Dojnikowscy zajmujemy się nie tylko produkcją ogrodzeń stalowych. Wiemy, że wielu naszych klientów pragnie zbudować na swojej posesji solidne, estetyczne, ale również wygodne w obsłudze bramy czy furtki, dlatego też oferujemy również montaż szeroko rozumianej automatyki. Instalujemy szlabany, systemy kontroli i dostępu oraz sterowanie radiowe. Możemy wyposażyć bramy ogrodzeniowe – tak na prywatnych posesjach, jak i w obiektach przemysłowych – w nowoczesne urządzenia umożliwiające ich bezproblemowe otwieranie bez wychodzenia z samochodu. Na montażu automatów się jednak nie kończy, świadczymy także usługi w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Profesjonalna obróbka materiałów

Nawet najlepszej jakości komponenty będą zwykłymi kawałkami metalu, jeśli się ich profesjonalnie nie obrobi. W naszym Zakładzie pracuje obecnie przeszło 100 osób, w tym wielu doświadczonych rzemieślników od spawania, toczenia, frezowania oraz szlifowania stali, lecz także grono inżynierów i specjalistów od projektowania. Posiadamy bogaty park maszynowy – i nieustannie go poszerzamy, tak by móc sprostać pokładanym w nas oczekiwaniom i zaspokoić wszelkie potrzeby klienta. Z pomocą zaawansowanych technologicznie wypalarek plazmowych, laserów, giętarek, różnego rodzaju pras i gilotyn możemy zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Warto dodać, że dysponujemy także nowoczesną malarnią proszkową, w której zajmujemy się oczyszczaniem i lakierowaniem ogrodzeń.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu otrzymania pełnej oferty dotyczącej typów i wzorów ogrodzeń!