Kontakt

Kontaktinformation
Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J.
  • ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki
  • +48 87 566 42 03
  • +48 87 565 36 94
  • sekretariat@zwmdojnikowscy.pl
  • http://www.zwmdojnikowscy.pl/
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383
Bankkontonummer

PLN

ING Bank Śląski S.A.O. w Lublinie

EUR

ING Bank Śląski

Kontaktformulär

Styrelsen
Emilia Dojnikowska-Michalska edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Kvalitetskontrollspecialist
Radosław Bzowski Kvalitetskontrollspecialist rbzowski@zwmdojnikowscy.pl
Dział handlowy
Andrzej Makarewicz Direktör för försäljning amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl
Marek Aneszko Specialist för försäljning maneszko@zwmdojnikowscy.pl
Piotr Andrzejewski Specialist för försäljning pandrzejewski@zwmdojnikowscy.pl
Produktion och teknikavdelning
Piotr Stabiński Produktionschef pstabinski@zwmdojnikowscy.pl
Wojciech Żyniewicz Technologist wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl
Jacek Zelek Technologist jzelek@zwmdojnikowscy.pl
Mariusz Czygier Technologist mczygier@zwmdojnikowscy.pl
Paweł Wardzyński Technologist pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
Daniel Wilczewski Technologist dwilczewski@zwmdojnikowscy.pl
Marek Trzeciak Technologist mtrzeciak@zwmdojnikowscy.pl
Krzysztof Mikulak Technologist kmikulak@zwmdojnikowscy.pl
Personal och redovisning
Teresa Ignatik Ekonomi- och personalchef ksiegowosc@zwmdojnikowscy.pl
Edyta Karłowicz Specialist för fakturering och inkasso ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl
Sylwia Szydłowska ERP-systemkoordinator sszydlowska@zwmdojnikowscy.pl
Andra sektioner
Wiesława Modzelewska Inköp och Logistikchef wmodzelewska@zwmdojnikowscy.pl
Grzegorz Łęszczak Logistik Specialist gleszczak@zwmdojnikowscy.pl
Karol Kardel Chef för lackeringsanläggning kkardel@zwmdojnikowscy.pl
Albert Jarocki Chef för montering ajarocki@zwmdojnikowscy.pl
Bogusław Wiszniewski Ansvarig för att upprätthålla trafiken bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
Justyna Dojnikowska Marknadsföring Specialist jdojnikowska@zwmdojnikowscy.pl