Konstrukcje hal

Konstrukcje stalowe Konstrukcje hal

Dzięki wynalezieniu stali powstało i dalej powstaje wiele nowych wynalazków, które zdecydowanie przyczyniają się do poprawy jakości i wygody życia codziennego. Firma Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J. już od ponad 30 lat zajmuje się produkcją konstrukcji hal stalowych najwyższej jakości, opartych o nowatorskie technologie. Nasze hale stalowe spełniają oczekiwania Klientów w całej Europie. Oferujemy Państwu stabilne, innowacyjne i w pełni dopasowane do potrzeb kontrahentów konstrukcje o różnym zastosowaniu.

Konstrukcje hal wykonujemy ze stali walcowanej na zimno bądź gorąco. Zabezpieczenie antykorozyjne wykonywane jest poprzez malowanie natryskowe farbami alkidowymi, poliuretanowymi. Powierzchnia przed malowaniem jest przygotowana za pomocą technologii śrutowania do klasy powierzchni Sa 2,5. Możliwe jest również zabezpieczenie konstrukcji ogniowo do klasy wymaganej w danym projekcie. Dzięki zastosowaniu tych technologii mają Państwo pewność, że całość konstrukcji jest stabilna i odporna na warunki zewnętrzne.

Nasze budynki stalowe to synergia doskonałej jakości, przystępnej ceny i terminowości wykonania budowy.

ZWM to producent różnorodnych elementów przeznaczonych dla branży budowlanej, na przykład zbrojeń, schodów, zadaszeń, podjazdów dla niepełnosprawnych czy też ławek. W ramach naszej działalności wykonujemy również konstrukcje hal. Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt na podstawie dokumentacji przygotowanej przez Klienta. Ponadto polecamy wybór nietypowych produktów takich jak kosze na śmieci czy też altanki.

Konstrukcje hal

Wybór hal stalowych ZWM to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa, a nasz przestronny zakład produkcyjny to miejsce, w którym maszyny i ludzie mają doskonałe warunki do realizowania nawet najtrudniejszych zleceń.