Kontakt

Kontakt Informationen
Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J.
  • ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki
  • +48 87 566 42 03
  • +48 87 565 36 94
  • sekretariat@zwmdojnikowscy.pl
  • http://www.zwmdojnikowscy.pl/
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383
Bankkontonummern

PLN

ING Bank Śląski S.A.O. w Lublinie

EUR

ING Bank Śląski

Kontakt-Formblatt

Geschäftsführung
Emilia Dojnikowska-Michalska edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Qualitätskontrolle
Radosław Bzowski Qualitätskontrollspezialist rbzowski@zwmdojnikowscy.pl
Verkaufsabteilung
Andrzej Makarewicz Leiter der Verkaufsabteilung amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl
Marek Aneszko Verkaufsspezialist maneszko@zwmdojnikowscy.pl
Piotr Andrzejewski Verkaufsspezialist pandrzejewski@zwmdojnikowscy.pl
Produktions- und Technologieabteilung
Piotr Stabiński Produktionsleitung pstabinski@zwmdojnikowscy.pl
Wojciech Żyniewicz Technologe wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl
Jacek Zelek Technologe jzelek@zwmdojnikowscy.pl
Mariusz Czygier Technologe mczygier@zwmdojnikowscy.pl
Paweł Wardzyński Technologe pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
Daniel Wilczewski Technologe dwilczewski@zwmdojnikowscy.pl
Marek Trzeciak Technologe mtrzeciak@zwmdojnikowscy.pl
Krzysztof Mikulak Technologe kmikulak@zwmdojnikowscy.pl
Personal- und Rechnungswesen
Teresa Ignatik Finanz- und Personalleiter ksiegowosc@zwmdojnikowscy.pl
Edyta Karłowicz Sachbearbeiter für Abrechnungen und Einzugsmaßnahmen ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl
Sylwia Szydłowska ERP-Systemkoordinator sszydlowska@zwmdojnikowscy.pl
Andere Abschnitte
Wiesława Modzelewska Leiter für Beschaffung und Logistik wmodzelewska@zwmdojnikowscy.pl
Grzegorz Łęszczak Logistikspezialist gleszczak@zwmdojnikowscy.pl
Karol Kardel Lackiererei-Manager kkardel@zwmdojnikowscy.pl
Albert Jarocki Montageleiter ajarocki@zwmdojnikowscy.pl
Bogusław Wiszniewski Instandhaltungsleiter bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
Justyna Dojnikowska Specjalista ds. marketingu i promocji jdojnikowska@zwmdojnikowscy.pl