Kontakt

Kontaktinformation
Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J.
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383
Bankkontonummer

PLN

ING Bank Śląski S.A.O. w Lublinie

EUR

ING Bank Śląski

Kontaktformulär

Styrelsen
Emilia Dojnikowska-Michalska edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Kvalitetskontrollspecialist
Robert Buczyński Kvalitetskontroll rbuczynski@zwmdojnikowscy.pl
Säljavdelning
Andrzej Makarewicz Direktör för försäljning amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl
Marek Aneszko Specialist för försäljning maneszko@zwmdojnikowscy.pl
Piotr Andrzejewski Specialist för försäljning pandrzejewski@zwmdojnikowscy.pl
Produktion och teknikavdelning
Piotr Stabiński Produktionschef pstabinski@zwmdojnikowscy.pl
Wojciech Żyniewicz Technologist wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl
Jacek Zelek Technologist jzelek@zwmdojnikowscy.pl
Mariusz Czygier Teknisk avdelningschef mczygier@zwmdojnikowscy.pl
Paweł Wardzyński Technologist pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
Daniel Wilczewski Technologist dwilczewski@zwmdojnikowscy.pl
Przemysław Jurkun Technologist pjurkun@zwmdojnikowscy.pl
Krzysztof Mikulak Processingenjör / CNC-programmerare kmikulak@zwmdojnikowscy.pl
Personal och redovisning
Edyta Karłowicz Ekonomi- och personalchef ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl
Justyna Dojnikowska HR-specialist jdojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Sylwia Szydłowska ERP-systemkoordinator sszydlowska@zwmdojnikowscy.pl
Andra sektioner
Małgorzata Jasielon Inköpschef mjasielon@zwmdojnikowscy.pl
Grzegorz Łęszczak Logistikchef gleszczak@zwmdojnikowscy.pl
Karol Kardel Chef för lackeringsanläggning kkardel@zwmdojnikowscy.pl
Grzegorz Podziewski Brygadzista lakierni gpodziewski@zwmdojnikowscy.pl
Albert Jarocki Chef för montering ajarocki@zwmdojnikowscy.pl
Patryk Samotik Zastępca Kierownika ds. montażu psamotik@zwmdojnikowsy.pl
Bogusław Wiszniewski Ansvarig för att upprätthålla trafiken bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
Agnieszka Górna-Bączyk Marknadsföring Specialist abaczyk@zwmdojnikowscy.pl