Plazma i laser

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi wycinania laserem i plazmą. Nasz park technologiczny wyposażony jest w maszyny najwyższej jakości, by zagwarantować Państwu zadowolenie ze zlecanych usług. W przypadku wielu prac w zakładach produkcyjnych różnych branż (motoryzacyjnej, technicznej, maszynowej i innych), niezbędne jest wykorzystywanie konkretnych elementów metalowych. Nie zawsze opłaca się kupować nowoczesnego sprzętu ze sterowaniem komputerowym CNC. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która dostarczy odpowiednią ilość zamówionych elementów. Jeśli zależy Ci na wysokiej precyzji wykonania oraz krótkim czasie realizacji, zgłoś się do nas! Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie i nowoczesny sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy bowiem cięcie plazmą oraz laserem. Dzięki sterowaniu komputerowemu, nasza przecinarka laserowa czy plazmowa w krótkim czasie wykonuje nawet najbardziej skomplikowane elementy o wysokiej powtarzalności. Oczywiście w zależności od potrzeb produkujemy części z różnych materiałów, najczęściej stali. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić preferencje, jak również rysunki techniczne i dokładną specyfikację techniczną. Na jej podstawie ustalamy termin odbioru zamówienia i przystępujemy do realizacji.

Plazma Wycinarka plazmowa DYNAMIC

Linia technologiczna cięcia plazmą pozwala na numeryczne wycinanie elementów w stali o grubości nawet do 40 mm! Wymiary robocze stołu 6m x 2m.

Poniższe zdjęcia przecinarki pochodzą z www.stigal.pl

Plazma i laser
Dane techniczne
Pole robocze 6x2 m
Maksymalna grubość wycinanego elementu 50 mm
Dokładność cięcia 0,05 mm
Maksymalna grubość
Stal czarna cięcie z przebiciem do 40 mm
cięcie od krawędzi do 50 mm
Stal nierdzewna cięcie z przebiciem do 30 mm
cięcie od krawędzi do 40 mm
Aluminium cięcie z przebiciem do 25 mm
cięcie od krawędzi do 50 mm

Laser Firma posiada najnowocześniejszą wycinarkę laserową FIBERMAK Momentum Gen. 3

Firma posiada najnowocześniejszą wycinarkę laserową FIBERMAK Momentum Gen. 3, która umożliwia cięcie blach z prędkością i precyzją nie uzyskiwaną na innych urządzeniach. Dzięki specjalnej bazie danych technologicznych oraz sterownikowi CNC cały proces jest zautomatyzowany i nie ma miejsca na ludzkie błędy. Maszyna stale monitoruje stan elementów mających wpływ na jakość cięcia, co gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Precyzja i szybka praca lasera, to korzyści nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych, które planują wykonanie jakiejś konstrukcji lub przelania na metal swoich artystycznych wizji. Dysponujemy również możliwością wycinania w kształtownikach.

Dane techniczne
Moc 2 KW
Pole robocze 4x2 m
Maksymalna wysokość wycinanego elementu 120 mm
Dokładność cięcia 0,05 mm
Minimalna szerokość otworu 0,5 mm
Maksymalna grubość ciętej ścianki
Stal Czarna 16 mm
Stal nierdzewna 8 mm
Stal cynkowana 4 mm
Aluminium 6 mm
Mosiądz 6 mm
Miedź 6 mm