Kontakt

Informacje kontaktowe
Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J.
  • ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki
  • +48 87 566 42 03
  • +48 87 565 36 94
  • sekretariat@zwmdojnikowscy.pl
  • http://www.zwmdojnikowscy.pl/
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383
Numery rachunków bankowych

PLN

ING Bank Śląski S.A.O. w Lublinie

EUR

ING Bank Śląski

Formularz kontaktowy

Zarząd firmy
Emilia Dojnikowska-Michalska edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
Kontrola jakości
Krzysztof Mikulak Specjalista ds. kontroli jakości kmikulak@zwmdojnikowscy.pl
Dział handlowy

Pomosty pływające, bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka

Andrzej Makarewicz Dyrektor Działu Handlowego amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl
Mariusz Kowalewski Specjalista ds. sprzedaży mkowalewski@zwmdojnikowscy.pl

Bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka

Marek Aneszko Specjalista ds. sprzedaży maneszko@zwmdojnikowscy.pl
Dział produkcji i technologii

Konstrukcje stalowe hal, konstrukcje reklamowe, wiaty śmietnikowe, zadaszenia, rusztowania fasadowe, zbrojenia budowlane, schody, podjazdy

Piotr Stabiński Szef produkcji pstabinski@zwmdojnikowscy.pl
Wojciech Żyniewicz Technolog wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl
Jacek Zelek Technolog jzelek@zwmdojnikowscy.pl
Mariusz Czygier Technolog mczygier@zwmdojnikowscy.pl
Paweł Wardzyński Technolog pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
Paweł Wardzyński Technolog pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
Daniel Wilczewski Technolog dwilczewski@zwmdojnikowscy.pl
Marek Trzeciak Technolog mtrzeciak@zwmdojnikowscy.pl
Dział kadr i księgowości
Teresa Ignatik Kierownik ds. finansowo-kadrowych ksiegowosc@zwmdojnikowscy.pl
Edyta Karłowicz Specjalista ds. rozliczeń i windykacji ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl
Sylwia Szydłowska Koordynator ds. systemów ERP sszydlowska@zwmdojnikowscy.pl
Pozostałe działy
Wiesława Modzelewska Kierownik ds. zaopatrzenia i logistyki wmodzelewska@zwmdojnikowscy.pl
Karol Kardel Kierownik lakierni proszkowej kkardel@zwmdojnikowscy.pl
Albert Jarocki Kierownik ds. Montaży ajarocki@zwmdojnikowscy.pl
Bogusław Wiszniewski Kierownik ds. utrzymania ruchu bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
Agnieszka Kotarska Specjalista ds. marketingu i promocji akotarska@zwmdojnikowscy.pl