Kontakt

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J.
16-400 Suwałki, ul. Majerskiego 8
tel. +48 87 566 42 03
fax +48 87 565 36 94
NIP: 844-000-53-88
REGON: 790009383
sekretariat@zwmdojnikowscy.pl
www.zwmdojnikowscy.pl
Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski S.A.O. w Lublinie 67 1050 1953 1000 0090 3064 3481
 
 Zarząd firmy
Bogdan Dojnikowski
bdojnikowski@zwmdojnikowscy.pl
 
Maciej Dojnikowski
mdojnikowski@zwmdojnikowscy.pl
 
Emilia Dojnikowska- Michalska
edojnikowska@zwmdojnikowscy.pl
 
Pełnomocnik ds. jakości i zakładowej kontroli produkcji
Justyna Kolesińska
jkolesinska@zwmdojnikowscy.pl
 
Specjalista ds. kontroli jakości
Krzysztof Mikulak
kmikulak@zwmdojnikowscy.pl
 
Dział handlowy 
Dyrektor Działu Handlowego (zajmujący się: pomosty pływające, bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka)
Andrzej Makarewicz
amakarewicz@zwmdojnikowscy.pl
 
Specjalista ds. sprzedaży (zajmujący się: bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, elementy małej architektury, automatyka)
Marek Aneszko
maneszko@zwmdojnikowscy.pl
 
Dział produkcji i technologii 
Szef produkcji (zajmujący się: konstrukcje stalowe hal, konstrukcje reklamowe, wiaty śmietnikowe, zadaszenia, rusztowania fasadowe, zbrojenia budowlane, schody, podjazdy)
Piotr Stabiński
pstabinski@zwmdojnikowscy.pl
 
Technolog 
Wojciech Żyniewicz
wzyniewicz@zwmdojnikowscy.pl
 
Technolog
Jacek Zelek
jzelek@zwmdojnikowscy.pl
 
Technolog
Mariusz Czygier
mczygier@zwmdojnikowscy.pl
 
Technolog
Paweł Wardzyński
pwardzynski@zwmdojnikowscy.pl
 
Dział kadr i księgowości
Kierownik ds. finansowo-kadrowych
Teresa Ignatik
ksiegowosc@zwmdojnikowscy.pl
 
Specjalista ds. rozliczeń i windykacji
Edyta Karłowicz
ekarlowicz@zwmdojnikowscy.pl
 
Koordynator ds. systemów ERP
Sylwia Szydłowska
sszydlowska@zwmdojnikowscy.pl
 
Kierownik ds. zaopatrzenia i logistyki
Wiesława Modzelewska
wmodzelewska@zwmdojnikowscy.pl
 
Kierownik lakierni proszkowej
Karol Kardel
kkardel@zwmdojnikowscy.pl
 
Kierownik ds. Montaży
Albert Jarocki
ajarocki@zwmdojnikowscy.pl
 
Kierownik ds. utrzymania ruchu
Bogusław Wiszniewski   
bwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl
 
[su_gmap height=”600″ address=”Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J., Suwałki”]
 

Góra