Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe

Produkowane przez ZWM Dojnikowscy ogrodzenia przemysłowe to gwarancja wyrobów wysokiej jakości, a przy tym prostych w montażu i użytkowaniu. Oferujemy szeroki wybór różnych systemów do wyboru, które zapewnią nie tylko estetyczne, ale i wytrzymałe odgrodzenie różnego rodzaju powierzchni.

Jeśli zdecydują się Państwo na nasze ogrodzenia przemysłowe, mogą mieć pewność, że rozwiązanie posłuży Wam przez długie lata, bez względu na warunki atmosferyczne i inne okoliczności. Produkty zostały poddane procesowi ocynkowania ogniowego oraz lakierowania proszkowego, dzięki czemu są odporne na korozję oraz niekorzystne działanie niskich temperatur, promieniowania słonecznego czy też opadów śniegu, gradu bądź deszczu.

Prezentowane produkty znajdą zastosowanie na przykład wokół obiektów przemysłowych, placów, hal magazynowych, parkingów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania – w ramach systemu wykonujemy również bramy przesuwne, przęsła, słupy oraz furtki.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych przykładowych realizacji. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, dlatego za każdym razem staramy się dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Ogrodzenia przemysłowe