Ławki

Mała architektura Ławki/Ławki solarne

Przestrzeń publiczna zazwyczaj projektowana jest w taki sposób, by mogła ona jak najlepiej spełniać oczekiwania mieszkańców. Niezależnie od tego, czy jest to teren należący do wielkiego miasta, okolicznej firmy czy niewielki skwerek w centrum wsi – warto zadbać o to, aby przechodnie mogli zatrzymać się, odpocząć oraz podziwiać piękno okolicznej przyrody oraz architektury.

W ofercie naszej firmy dostępne są ławki tradycyjne oraz solarne, które doskonale sprawdzają się w parkach, przy szlakach spacerowych oraz na starówkach. Proponujemy warianty, które mogą być ustawione wolno bądź przytwierdzone do podłoża. Produkujemy modele z oparciami oraz bez – wykonane z trwałych, odpornych na wilgoć tworzyw: impregnowanych i lakierowanych desek oraz solidnego, ocynkowanego stelażu.

Klasyczne meble miejskie oraz nowoczesne ławki solarne

Nasz najnowszy wyrób został opracowany po to, aby spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Wielofunkcyjne miejsce odpoczynku w warunkach miejskich stanowi rozwiązanie niezwykle praktyczne, ale też ekologiczne. Oferujemy nowoczesne ławki solarne, które są wyposażone w gniazda do ładowania pojazdów elektrycznych oraz urządzeń mobilnych.

Innowacyjne, solarne ławki z naszej oferty wyposażone są we wbudowany router Wi-Fi, dzięki któremu użytkownicy mebla mogą bez ograniczeń korzystać z miejskiej lub firmowej sieci internetowej.

Inteligentna mała architektura – przyjazna środowisku

Wszystkie funkcjonalności naszych produktów zasilane są z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Każdy z wariantów wyposażony jest w czujnik ruchu i zmierzchu a także oświetlenie LED, dzięki któremu możliwe jest ograniczenie zużycia energii. Prąd wytwarzany jest poprzez zastosowanie paneli solarnych 265 W.

Istnieje możliwość zamówienia ławki, która może być spersonalizowana. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu możemy wypalić indywidualny wzór lub logo, przez co ten element małej architektury będzie mógł spełniać również funkcje marketingowe.

Ławki