Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Specjalnością naszej firmy jest produkcja konstrukcji stalowych dla budownictwa, a stosując najwyższej jakości materiały jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania o doskonałej wytrzymałości i użyteczności. Stal służy nam do realizowania dużych zleceń, takich jak hale produkcyjne, rusztowania i magazyny, a także mniejszych – schodów, balustrad, bram czy podestów. Posiadamy duże możliwości produkcyjne i jesteśmy terminowi, a wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty oraz uprawnienia.

Wykonujemy detale i konstrukcje stalowe na podstawie dostarczonej dokumentacji, a zlecenia realizujemy od początku, aż do samego końca. Obiekty budowlane, które stawiane są przez naszych specjalistów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, imponują stabilnością oraz funkcjonalnością, spełniając wymagania bezpieczeństwa. Zakład Wyrobów Metalowych to również produkcja niewielkich detali, które powstają z inicjatywy wykwalifikowanych pracowników oraz przy zastosowaniu najlepszych narzędzi.

Jako producenci konstrukcji stalowych zyskaliśmy dużą renomę wśród Klientów, na co dowodem jest kilkaset referencji krajowych i zagranicznych. Wychodzimy zawsze naprzeciw wymaganiom Klientów, a jeżeli chcecie Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty proponujemy kontakt telefoniczny.

Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć niektórych dotychczasowych realizacji.

Konstrukcje stalowe