Bramy garażowe

Bramy garażowe

ZWM Dojnikowscy jest nie tylko producentem konstrukcji stalowych, ogrodzeń, pomostów pływających i elementów małej architektury. Zajmujemy się również dystrybucją bram garażowych i przemysłowych o różnym zastosowaniu i właściwościach. W ofercie posiadamy wyroby znanych i cenionych producentów, które cechują się doskonałą jakością wykonania.

Bramy garażowe od ZWM Dojnikowscy

Mając na uwadze różnorodne zapotrzebowania i gusta Klientów, staramy się oferować wszystkie możliwe typy bram garażowych, tak by każdy zainteresowany ich montażem mógł znaleźć model, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Współpracujemy z takimi firmami, jak Nice, Wiśniowski i Hörmann. W asortymencie dostępne są modele:

  • uchylne,
  • segmentowe górne,
  • segmentowe boczne,
  • roletowe,
  • dwuskrzydłowe,
  • przesuwne,
  • szybkobieżne,
  • przeciwpożarowe.

Dzięki szerokiej ofercie proponujemy Państwu najlepsze rozwiązania. Zabezpieczenie antykorozyjne w postaci cynkowania ogniowego zapewni długotrwałe użytkowanie. Wzmacniane profile i klamki z ryglami zwiększą poziom bezpieczeństwa. Szeroka gama kolorów i struktur powierzchni wykończenia pozwoli na indywidualne dopasowanie do Państwa potrzeb. Wyposażenie dodatkowe takie jak automatyka, przeszklenie, drzwi przejściowe w skrzydle czy dodatkowe zabezpieczenia umożliwią komfortowe użytkowanie bramy garażowej przez wiele lat. Pragniemy podkreślić, że wszystkie wyroby znajdujące się w naszej ofercie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty świadczące o ich doskonałej jakości i zgodności z obowiązującymi normami.

Bramy uchylne – ekonomiczne rozwiązanie

Charakteryzują się prostą budową i szybkim sposobem montażu. Jednopanelowe skrzydło jest osadzone na prowadnicach wyposażonych w układ wspomagających podnoszenie i opuszczanie sprężyn, które płynnie unoszą je, a następnie chowają całą konstrukcję pod sufitem w garażu. System posiada ponadto solidne, łożyskowane rolki oraz uniemożliwiające otwarcie niepowołanym osobom ryglowane klamki. Możemy zaproponować Państwu produkty w bogatej palecie kolorystycznej i o naprawdę szerokim wzornictwie, więc bez problemu dopasujecie wyrób do stylu architektonicznego domu.

Bramy segmentowe – najpopularniejszy model

Tego typu produkty składają się z kilku paneli połączonych ze sobą zawiasami, które przy otwieraniu i zamykaniu płynnie poruszają się na umieszczonych w prowadnicach rolkach. Ich zaletą jest to, że konstrukcja po schowaniu się pod sufitem (lub na jednej ze ścian garażu) nie pozostawia prześwitu, więc zajmuje mało miejsca. Ponadto są bardzo szczelne, chronią więc przez ucieczką ciepła. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele górne, jak i boczne, wykonane z różnych materiałów oraz pomalowane na jeden z wybranych odcieni dostępnych w palecie RAL lub wykończonych drewnopodobną okleiną. Mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie (współpracujemy z licznymi producentami automatyki garażowej, którzy oferują innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort użytkowania).

Bramy roletowe – oszczędność miejsca

Na ten model warto się zdecydować, gdy przestrzeń pod sufitem w garażu ma pozostać wolna. Skrzydło składa się z solidnych, łączonych przegubowo lameli, które przy otwieraniu nawijają się na umieszczony nad otworem wejściowym wał, co pozwala zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Proponujemy Państwu kilka szerokości profili oraz różnorodne rodzaje wykończeń. Dzięki współpracy z kilkoma producentami jesteśmy w stanie zaproponować wyrób dopasowany do konkretnych potrzeb.

Bramy dwuskrzydłowe – tradycja w nowym wydaniu

Najbardziej klasyczne modele otwierane jak zwykłe drzwi. Jedno skrzydło jest wyposażone w zamek i klamkę, drugie natomiast w schowany od wewnętrznej strony garażu rygiel. Aby ułatwić użytkownie bramy, na Państwa życzenie możemy dodatkowo zainstalować w niej napęd umożliwiający automatyczne otwieranie i zamykanie. Skrzydła mogą być wykończone we wszystkich kolorach z palety RAL i w różnych wzorach oklein.

Bramy przesuwne, szybkobieżne i przeciwpożarowe – nietypowe rozwiązania

Choć zazwyczaj nie montuje się ich w przydomowych garażach a w zakładach przemysłowych, produkcyjnych i magazynach, to wiemy, że niekiedy zdarzają się sytuacje, że instalacja takich bram garażowych na prywatnej posesji jest konieczna. W ZWM Dojnikowscy staramy się dostarczać takie wyroby, które spełniają wszystkie potrzeby Klientów, również te nieco mniej standardowe. Posiadamy szeroką ofertę produktową i współpracujemy z licznymi firmami, możemy więc zapewnić, że z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Automatyka – technologia ułatwiająca życie

Uzupełnienie naszej oferty stanowi innowacyjna automatyka. Proponujemy inteligentne rozwiązania dla domu i przemysłu, które pozwalają na zdalne otwieranie i wygodne sterowanie bramami garażowymi za pomocą pilota. Napędy, których używamy, pochodzą od najlepszych producentów w branży, w tym firmy Came, Nice i Somfy, więc macie Państwo pewność, że systemy będą pracować niezawodnie. Możemy je dopasować do różnych modeli kurtyn oraz skrzydeł, tak segmentowych, czy roletowych, jak i przesuwnych (więcej o Automatyce).

Bramy garażowe