Pomosty pływające

Pomosty pływające

Pierwszy pomost pływający stworzony przez Zakład Wyrobów Metalowych powstał w 2011 roku. Od tego momentu zbudowaliśmy w kraju kilkadziesiąt takich obiektów, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów ceniących sobie rekreację sportową na wysokim poziomie.

Nasze pomosty pływające sprawdzą się przy każdym akwenie oraz kąpielisku, przy którym nie rejestruje się występowania wysokich fal. Nasze obiekty łączą w sobie precyzję wykonania, świetny wygląd oraz najnowsze rozwiązania konstrukcyjne – wszystko to w konkurencyjnej cenie.

Posiadamy spore doświadczenie w budowaniu tego typu konstrukcji. Wciąż rozwijamy nasze umiejętności, konsekwentnie dążąc ku realizacji naszych pomysłów. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać klientów, a także z każdym kolejnym projektem dawać gwarancję jakości oraz pełnej satysfakcji z użytkowania naszych obiektów. Do produkcji wykorzystujemy solidne drewno iglaste, które słynie ze swojej wytrzymałości i walorów wizualnych.

Warto zaznaczyć, że budowa pomostów pływających odbywa się z zachowaniem wysokich standardów. Spełniamy niezbędne wymogi konstrukcyjne, potwierdzone przez Polski Rejestr Statków.

Pragniemy również poinformować, że w zakres świadczonych przez nas usług wchodzi:

Pomosty pływające
Projektowanie

Projektowanie

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Budowa pomostów pływających

Budowa pomostów pływających

Dostawa wyposażenia

Dostawa wyposażenia

Montaż wyrobu

Montaż wyrobu

Pomosty pływające ZWM posiadają atest Polskiego Rejestru Statków.

Stateczność oraz wyporność jest potwierdzona Świadectwem Uznania wyrobu.

POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ DOSTĘPNĄ NA DEDYKOWANEJ NASZEMU PRODUKTOWI STRONIE:

Zobacz więcej