Malarnia proszkowa

DSC08347Nasza firma posiada najnowocześniejszą malarnię proszkową w regionie, która od lipca 2011 roku pozwala nam tworzyć produkty doskonałe pod względem estetyki i wytrzymałości. Projekt został zrealizowany dzięki środkom z Unii Europejskiej oraz wkładowi własnemu.

Nasza malarnia proszkowa wykorzystuje zaawansowaną technologię oczyszczania powierzchni oraz lakierowania proszkowego. Oferujemy oczyszczanie i malowanie elementów stalowych o długości do 9 metrów. Do pracy wykorzystujemy najlepszej jakości farby, wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych, w związku z czym efekt jest bardzo trwały. Wykorzystanie tego procesu daje również możliwość nadania powierzchni estetycznego wyglądu oraz uodpornienia jej na szkodliwy wpływ deszczu, śniegu oraz innych czynników zewnętrznych, w tym uszkodzeń mechanicznych. Do zalet zaliczyć można również 100-procentowe wykorzystanie materiału, co wiąże się z mniejszymi kosztami oraz zabezpieczenie antykorozyjne wyrobów.

Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, w związku z czym nasze usługi zawsze są najwyższej jakości i atrakcyjne cenowo. Zapewniamy wszystkim Klientom terminowość w realizowaniu zadań, jak również w pełni indywidualne podejście.

Góra