Malarnia proszkowa

Na terenie naszej firmy działa jedna z najnowocześniejszych malarni proszkowych w regionie.

Która od lipca 2011 roku pozwala nam tworzyć produkty doskonałe pod względem estetyki i wytrzymałości. Projekt został zrealizowany dzięki środkom z Unii Europejskiej oraz wkładowi własnemu.

Nasza malarnia wykorzystuje zaawansowaną technologię oczyszczania powierzchni oraz lakierowania proszkowego. Oferujemy oczyszczanie i malowanie elementów stalowych o długości do 9,4 metrów. Podczas realizacji zleconych nam zadań sięgamy po farby najlepszej jakości, które wykazują wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że efekt lakierowania będzie naprawdę trwały. Wykorzystanie tego procesu daje również możliwość nadania powierzchni estetycznego wyglądu oraz uodpornienia jej na szkodliwy wpływ deszczu, śniegu oraz innych czynników zewnętrznych, w tym uszkodzeń mechanicznych. Malowanie proszkowe to także 100-procentowe wykorzystanie materiału, co wiąże się z mniejszymi kosztami oraz zabezpieczenie antykorozyjne wyrobów.

W naszej lakierni wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania mechaniczne.

Stosowana przez nas technologia sprawia, że uzyskujemy produkty wyróżniające się swoim wyglądem oraz perfekcyjnym wykończeniem. Do tego urządzenia umożliwiają nam nakładanie farb na elementy każdego typu.

Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, w związku z czym nasza lakiernia proszkowa znana jest z usług najwyższej jakości atrakcyjnych cenowo. Gwarantujemy naszym klientom terminową realizację zadań, a także indywidualne podejście do każdego zleconego zadania.

Malarnia proszkowa