Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Specjalnością naszej firmy jest produkcja konstrukcji stalowych dla budownictwa, a stosując najwyższej jakości materiały jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania o doskonałej wytrzymałości i użyteczności. Stal służy nam do realizowania dużych zleceń, takich jak hale produkcyjne, rusztowania i magazyny, a także mniejszych – stelaży pod reklamy, palet transportowych, elementów zbrojeniowych, schodów, balustrad, bram, podjazdów dla niepełnosprawnych czy podestów. Posiadamy duże możliwości produkcyjne i jesteśmy terminowi, a wysoką jakość naszych wyrobów potwierdzają liczne certyfikaty oraz uprawnienia. Co ważne, działamy na terenie całego kraju!

Konstrukcje stalowe – producent z wieloletnim doświadczeniem

ZWM Dojnikowscy istnieje na rynku już od ponad 30 lat. W tym czasie nieustannie doskonaliliśmy nasz warsztat, rozbudowywaliśmy park maszynowy, podejmowaliśmy się nowych zleceń z coraz to innych dziedzin, dzięki czemu obecnie możemy poszczycić się naprawdę zróżnicowaną ofertą i opinią rzetelnego kontrahenta.

Wykonujemy detale i konstrukcje stalowe na podstawie dostarczonej dokumentacji, a zlecenia realizujemy samodzielnie od początku aż do samego końca. Obiekty budowlane, które stawiane są przez naszych specjalistów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, imponują stabilnością oraz funkcjonalnością, spełniając przy tym niezbędne wymagania bezpieczeństwa. Zakład Wyrobów Metalowych to również wytwarzanie niewielkich detali, które powstają z inicjatywy wykwalifikowanych pracowników przy zastosowaniu najlepszych narzędzi.

Jako producenci konstrukcji stalowych zyskaliśmy dużą renomę wśród Klientów, na co dowodem jest kilkaset referencji krajowych i zagranicznych. Wychodzimy zawsze naprzeciw Państwa wymaganiom.

Wytrzymałe konstrukcje hal

Jedną z podstawowych usług oferowanych przez Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy jest wykonywanie wielkopowierzchniowych konstrukcji stalowych dla różnorodnych branż. Tworzyliśmy już hale produkcyjne, magazyny, rusztowania, wiaty i garaże. W naszym Zakładzie powstają też nieco mniejsze elementy, jak np. balustrady, schody, podesty, podjazdy dla niepełnosprawnych, altanki ogrodowe czy ławeczki. Jesteśmy otwarci na wyzwania i chętnie podejmiemy się realizacji dowolnego zlecenia – od hal produkcyjnych i magazynowych do koszów na śmieci – na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej.

Elementy używane do budowy hal i innych obiektów wielkopowierzchniowych produkujemy głównie ze stali walcowanej na zimno lub gorąco. Taka obróbka poprawia właściwości mechaniczne, zwiększa wytrzymałość i eliminuje ewentualne wady mikrostrukturalne metalu. W celu zabezpieczenia stalowych elementów hali czy magazynu przed niszczącym wpływem korozji na ich uprzednio ześrutowaną powierzchnię nakładamy natryskowo farby alkidowe lub poliuretanowe. Jeśli mają Państwo takie życzenie, możemy także zastosować cynkowanie ogniowe.

Konstrukcje reklamowe dopasowane do potrzeb

Potrzebne są Państwu wytrzymałe stelaże reklamowe? Nie ma problemu, w ZWM Dojnikowscy zajmujemy się również produkcją mobilnych konstrukcji stalowych pod wielkoformatowe billboardy, słupy i tablice informacyjne, pylony oraz wszelkie inne nośniki. Stelaże są ustawiane na stopach betonowych, dzięki czemu nie potrzeba na nie zezwolenia. Do ich produkcji wykorzystujemy stal cynkowaną ogniowo, a zatem macie Państwo pewność, że żaden z elementów nie pokryje się z czasem warstwą rdzy.

W Zakładzie jesteśmy w stanie wykonać stalowe stelaże reklamowe w różnych formach: jedno- i dwustronne, typu V, stałe lub przestawne, stojące oraz wiszące. Produkujemy m.in. konstrukcje wielkoformatowe kratowe, na słupie (przeznaczonym pod jedną, dwie a nawet trzy tablice), kostki i pylony. Chętnie podejmiemy się też realizacji niestandardowego zlecenia – gwarantujemy, że nasi specjaliści poradzą sobie z dowolnym projektem. Oferujemy wyprodukowanie potrzebnych elementów stalowych, ich transport oraz montaż we wskazanym przez Klienta miejscu.

Palety transportowe dla wymagających

Specjalizujemy się także w produkcji palet transportowych przeznaczonych do przewozu różnego rodzaju towarów. Wykonujemy konstrukcje dedykowane do listew MDF, ogrodzeń i rusztowań budowlanych. Mogą mieć one różne kształty i rozmiary – jesteśmy naprawdę elastyczni, a nasi mistrzowie obróbki metalu potrafią zrealizować również niestandardowe zlecenia.

Palety są zaprojektowane tak, by ułatwiały transport konkretnych materiałów. Wersje dedykowane do listew MDF są przystosowane do wózków widłowych. Modele do przewozu ogrodzeń mają ponadto specjalne uchwyty ułatwiające rozładunek dźwigiem. Konstrukcje do rusztowań budowlanych posiadają wyjmowane kłonice, dzięki którym możliwy jest nie tylko transport, ale też i ich bezpieczne przechowywanie.

Wszystkie elementy palet transportowych wytwarzamy ze stali. Do zabezpieczenia powierzchni stopu stosujemy proces cynkowania ogniowego, który uodparnia metal na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wilgoć, niska bądź wysoka temperatura. Konstrukcje możemy również pomalować natryskowo na jeden z kolorów RAL – wybór należy do Państwa.

Zbrojenia budowlane wg projektu Klienta

W ZWM Dojnikowscy oferujemy naprawdę szeroki zakres usług. Nie tylko produkujemy konstrukcje stalowe hal, magazynów, balustrady, stelaże reklamowe czy palety transportowe, zajmujemy się także wytwarzaniem zbrojeń budowlanych. Posiadamy wszelkie maszyny potrzebne do modelowania, kształtowania, gięcia i cięcia strzemion. Możemy wykonać dla Państwa pręty lekkie i ciężkie o średnicach od 6 do 40 mm. Wszystkie elementy zbrojeń budowlanych wykonujemy według dostarczonego przez Klienta projektu technicznego. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia, a w razie zapotrzebowania także montaż konstrukcji w dowolnym miejscu w kraju.

Jeżeli chcecie Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty, proponujemy kontakt telefoniczny. Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć niektórych wyprodukowanych dotychczas konstrukcji stalowych.

Jako producenci konstrukcji stalowych zyskaliśmy dużą renomę wśród Klientów, na co dowodem jest kilkaset referencji krajowych i zagranicznych. Wychodzimy zawsze naprzeciw wymaganiom Klientów, a jeżeli chcecie Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty proponujemy kontakt telefoniczny.

Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć niektórych dotychczasowych realizacji.

Konstrukcje stalowe