Konstrukcje reklamowe

KONSTRUKCJE REKLAMOWE WIELKOFORMATOWE

Oferujemy Państwu wolnostojące konstrukcje reklamowe na stopach betonowych. DSC_0072Oferowane przez nas konstrukcje charakteryzują się bardzo wysoką jakością i estetyką wykonania. Konstrukcje na stopach betonowych zgodnie z prawem budowlanym nie wymagają pozwolenia na budowę ze względu na to, iż  taka forma konstrukcji zgodnie z prawem jest traktowana jako konstrukcja nietrwale związana z gruntem.

Zamówienia realizujemy kompleksowo, DSC_0021tj. z transportem i montażem konstrukcji. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia samej konstrukcji. Informujemy również, iż służymy pomocą na każdym etapie realizacji. Działamy na terenie całego kraju i nie tylko! Konstrukcje reklamowe są nośnikami mobilnymi – łatwe do przestawienia.

DSC_0008

Specjalizujemy się w produkcji:

 • wielkoformatowych billboard’ów,
 • konstrukcji na słupie z dwiema tablicami – równolegle,
 • konstrukcji na słupie z dwiema tablicami– w układzie V,
 • konstrukcji na słupie z trzema tablicami – w układzie V,
 • konstrukcji na słupie z jedną tablicą,
 • pylonów reklamowych,
 • kostek reklamowych,
 • innych rodzajów nośników reklamy,
 • elementów tablic- np.: ramek itp.

Nasze bilboardy produkujemy w różnych typach i odmianach w zależności od preferencji klienta:

 • jedno- i dwustronne,
 • typu V,
 • stałe / przestawne,
 • stojące / wiszące.

1. Konstrukcje na pojedynczym słupie:
a. Konstrukcja – wersja I
Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, trzy tablice o wymiarach 3x6m umocowane w kształcie trójkąta równobocznego. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7m. Rysunek obrazuje przykład fundamentu stałego.

3

 

b. Konstrukcja – wersja II
Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, dwie tablice o wymiarach 3x6m umocowane w kształcie litery V. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7m.

4 poprawionyc. Konstrukcja – wersja III
Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, dwie tablice o wymiarach 3x6m umocowane równolegle do siebie. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7.

2 poprawionyd. Konstrukcja – wersja IV
Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, jedna tablica o wymiarach 3x6m. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7.

1 poprawionyWszystkie elementy wykonane ze stali. Słup zabezpieczony antykorozyjnie poprzez malowanie, pozostałe elementy cynkowane. Nie wykonujemy oświetlenia. Możemy ewentualnie wykonać dodatkowe uchwyty do zawieszenia lamp. „Balasty” są to standardowe płyty drogowe o wymiarach 3×1,3×0,15m. Konstrukcje przewidziane do ustawiania w 1 strefie wiatrowej.

2. Konstrukcja wielkoformatowa – kratowa
a. Konstrukcja – 6,0×4,0m – wariant A – ustawiana na balastach:

Konstrukcja składana z pojedynczych elementów, z możliwością rozbudowy na długość. Ustawiana na płytach drogowych (balastach).

poprawny 6x4 na balastachb. Konstrukcja – 6,0×4,0m – wariant B –kotwiona na szpilkach:
Konstrukcja składana z pojedynczych elementów, z możliwością rozbudowy na długość. Kotwiona za pomocą szpilek lub kotew do utwardzonego podłoża.

odpowiedni 6x4 na szpilkach

c. Konstrukcja – wersja III
Konstrukcja ustawiona na jednym słupie, dwie tablice o wymiarach 3x6m umocowane równolegle do siebie. Wysokość od podłoża do dolnej krawędzi bilbordu około 3,7.

poprawny 6x4 na balastach

d. Konstrukcja – 12,0×8,0m – ustawiana na
balastach:
Konstrukcja składana z pojedynczych elementów, z możliwością rozbudowy na długość. Ustawiana na płytach drogowych.

model 12,0x8,0-POPRAWNYWszystkie elementy wykonane ze stali, cynkowane. Nie wykonujemy oświetlenia. Możemy ewentualnie wykonać dodatkowe uchwyty do zawieszenia lamp. „Balasty” są to standardowe płyty drogowe o wymiarach 3×1,3×0,15m. Na konstrukcji jest możliwość zawieszenia banerów po obu stronach. Konstrukcje przewidziane do ustawiania w 1 strefie wiatrowej.

3. Konstrukcja – 3x3m – kostka reklamowa:
Wszystkie elementy wykonane ze stali, cynkowane.

4. Wykonujemy również konstrukcje wg projektu klienta.

Opis techniczny:

Standardowe wymiary wynoszą:

–  6m x 4m,

–  9m x 6m,

– 12m x 8m,

– 13m x 9m.

Dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia wymiaru o 3m:

9m x 4m, 12m x 6m, 15m x 8m,  16m x 9m.

Tworzymy również konstrukcje pod indywidualne, niestandardowe zamówienia. Oferujemy doświadczenie oraz wiedzę z zakresu konstrukcji reklamowych.

Nasza konstrukcja jest zabezpieczona przed korozją przez cynkowanie ogniowe, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Zastosowanie gotowych płyt prefabrykowanych jako balastu eliminuje konieczność wylewania kosztownych stóp fundamentowych.

Konstrukcje reklamowe przeznaczone są do mocowania jednostronnie lub dwustronnie pionowych banerów reklamowych wykonanych z dowolnych tkanin (włączając tkaniny nieprzepuszczalne).

Zaletą tego typu konstrukcji reklamowej jest łatwy montaż, demontaż i przeniesieniem jej na inne miejsce.

Przykładowe realizacje:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Góra